Biz Kimiz?

Sugas Olarak Doğayı Koruyoruz!

Türkiye pazarına yeni girmiş olan Sugas, 2022 Temmuz ayı Gıda Ambalaj Fuarında standında müşterilerini ağırladı. Piyasada bulunan plastik vb. zararlı maddelerden yapılan ürünlere alternatif olarak Şeker Kamışından üretilen Sugas tek kullanımlık tabaklarımız tamamen doğa dostu olup, kullanım ardından doğaya 90 gün içerisinde karışıyor. Restourantlar, Cafeler, Fast-Food mekanları ve hatta kişisel sosyal hayatta da kullanımlarda oldukça rahat olan tabaklarımızı sizlere ulaştırıyoruz. Şişli’de bulunan Showroom ofisimiz siz değerli müşterilerimizin ziyaretlerine açıktır. Her şey yeşil doğamız ve o doğanın parçası olan insanlar için.

Sugas Standımız

Temmuz 2022 Gıda Ambalaj Fuarı ekibimiz ile sizleri ağırladık.

Ürün Tanıtımı
0 %
Müşteri
0 %
Memnuniyet
0 %

Sıka Sorulan Sorular

Evet, ürünlerimiz %100 şeker kamışından üretiliyor. Fabrikamızda testleri yapılarak üretime alınıyor ve siz değerli müşterilerimize gönderiyoruz.

Tabaklarımız tek kullanımlık olup, restourant ve cafeler başta olmak üzere sosyal hayatta (piknik, toplantı vb.) kullanımları da mevcuttur.

Ürünlerimiz için satış öncesi ve sonrası olmak üzere ekibimiz ile birlikte daima sizlerin yanınızdayız. Her türlü bilgi için bizlere ulaşabilir, satış sonrası da her türlü dilek, istek ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Çok basit! Sitemiz bir e-ticaret sitesi olup, almak istediğiniz ürünü ve miktarını seçerek “sepete ekle” işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından sipariş özeti ve ödeme sayfalarındaki yönlendirmeler ile ödeme işlemini yaptıktan sonra artık işlem tamamen bize geçiyor. Büyük bir titizlik ile ürünlerinizi hazırlayıp daha önce kayıt olduğunuz ve sipariş sayfasında da belirttiğiniz adresinize ürünlerinizi gönderiyoruz.

Ürün sayfasındaki mevcut bilgiler veya miktar dışında bir sipariş vermek istiyorsanız iletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilir, ürün bilgisi ve miktarı belirterek bizlerden fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz sizlere gerekli tüm yardımı sağlayacaktır.

Çalıştığımız Firmalar

Aniyah O'Gallagher

Aniyah O'Gallagher

Kagon Tailor
Harpreet Padilla

Harpreet Padilla

Kagon Founder
Stephanie Emerson

Stephanie Emerson

Kagon Designer
Eleanor Blankenship

Eleanor Blankenship

Kagon Marketer

İLETİŞİMDE OLUN!

Bütün sorularınız ve fikirleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Özel miktar ve fiyatlar için ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Shopping Cart
Scroll to Top
Whatsapp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olarabiliriz?