Sıka Sorulan Sorular

Evet, ürünlerimiz %100 şeker kamışından üretiliyor. Fabrikamızda testleri yapılarak üretime alınıyor ve siz değerli müşterilerimize gönderiyoruz.

Tabaklarımız tek kullanımlık olup, restourant ve cafeler başta olmak üzere sosyal hayatta (piknik, toplantı vb.) kullanımları da mevcuttur.

Ürünlerimiz için satış öncesi ve sonrası olmak üzere ekibimiz ile birlikte daima sizlerin yanınızdayız. Her türlü bilgi için bizlere ulaşabilir, satış sonrası da her türlü dilek, istek ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Çok basit! Sitemiz bir e-ticaret sitesi olup, almak istediğiniz ürünü ve miktarını seçerek “sepete ekle” işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından sipariş özeti ve ödeme sayfalarındaki yönlendirmeler ile ödeme işlemini yaptıktan sonra artık işlem tamamen bize geçiyor. Büyük bir titizlik ile ürünlerinizi hazırlayıp daha önce kayıt olduğunuz ve sipariş sayfasında da belirttiğiniz adresinize ürünlerinizi gönderiyoruz.

Ürün sayfasındaki mevcut bilgiler veya miktar dışında bir sipariş vermek istiyorsanız iletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilir, ürün bilgisi ve miktarı belirterek bizlerden fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz sizlere gerekli tüm yardımı sağlayacaktır.

Shopping Cart
Scroll to Top
Whatsapp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olarabiliriz?